DOPŁATA DO SZKODY W POJEŹDZIE

W ramach naszej działalności naszym klientom oferujemy atrakcyjne dopłaty do odszkodowania za kolizję, która zdarzyła się Tobie do 3 lat wstecz. Jest to tzw. wykup szkody rzeczowej.

Główna przyczyną wprowadzenia oferty  była analiza praktyk rynkowych, stosownych przez towarzystwa ubezpieczeniowe przy rozliczaniu tzw. szkód rzeczowych. Z obserwacji tej praktyki wynika, iż w toku postępowań likwidacyjnych, prowadzonych przez ubezpieczycieli, powszechnym działaniem jest pomniejszanie kwoty należnego odszkodowania poprzez stosowanie różnego rodzaju potrąceń.

Jako warunek niezbędny do dokonania ewentualnej dopłaty do odszkodowania, towarzystwa ubezpieczeniowe wskazują potrzebę przedłożenia faktur, stanowiących dowód dokonania naprawy uszkodzonego pojazdu. Takie procedury pozostają w sprzeczności z obowiązującymi regulacjami prawnymi, a skuteczne dochodzenie roszczeń odszkodowawczych możliwe jest jedynie na etapie postępowania sądowego.

 Procesy sądowe z kolei są niezwykle długotrwałe i kosztowne, jednocześnie nie dają gwarancji wygrania sprawy, dlatego w ramach tej usługi oferujemy:

·         ocenę zasadności stanowiska towarzystwa ubezpieczeniowego,

·         pomoc rzeczoznawców przy ocenie opinii eksperckich, w oparciu o które towarzystwo ubezpieczeniowe dokonało wypłaty odszkodowania,

·         atrakcyjne korzyści finansowe w postaci dopłaty do odszkodowania.

Zadzwoń – 883 598 465 lub wyślij kosztorys naprawy pojazdu ( za zdarzenie które miało miejsce nawet 3 lata temu) na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nie musisz posiadać już uszkodzonego pojazdu!

 

Odpowiemy do 48h czy jesteśmy w stanie dopłacić Tobie nawet do kilku tysięcy złotych.