Witam na moim blogu

Cieszę się bardzo, że trafiłeś na moją stronę.

Nazywam się Karol Olaszek, zajmuję się pomocą osobom poszkodowanym w różnego rodzaju wypadkach, kolizjach i innych zdarzeniach losowych. Bardzo często uczestnicy tych zdarzeń ponoszą szkody materialne, a co najgorsze doznają także obrażeń ciała.

Statystycznie tylko 3 na 10 Polaków zdaje sobie sprawę z tego, iż po wypadku/kolizji należy im się odszkodowanie za nawet najmniejszy uraz w sferze psychicznej bądź fizycznej. Faktem jest także to, że aż 95% Polaków nie otrzymuje wcale lub maksymalnie do 20% odszkodowania, które powinni dostać. 

Prawda, że statystyki te są wręcz nieprawdopodobne? Dlatego właśnie postanowiłem stworzyć tego bloga, którego misją będzie POMOC OSOBOM POSZKODOWANYM w wypadkach oraz BUDOWANIE ŚWIADOMOŚCI SPOŁECZEŃSTWA w kwestii tego jakie poszkodowany ma prawa, przywileje i co mu się należy.

Na bieżąco będę umieszczał tutaj różnego rodzaju informacje, ciekawostki, przydatne artykuły, które sprawią iż znacząco wzrośnie świadomość wśród czytelników bloga. Niestety prawo polskie nie jest po stronie poszkodowanych, a raczej po stronie ubezpieczycieli. Tylko posiadając określoną wiedzę i pomoc profesjonalnego pełnomocnika jesteśmy w stanie skutecznie walczyć o swoje.

Odwiedzając regularnie moją stronę nabędziesz tę niezwykle przydatną wiedzę oraz zabezpieczysz siebie i swoich bliskich/znajomych na wypadek nieprzewidzianego zdarzenia.