Należy Ci się więcej! Nie daj się oszukać, uzyskaj dopłatę!

Jak już wcześniej pisałem na blogu, polisa OC jest rodzajem ubezpieczenia, które chroni ODPOWIEDZIALNOŚĆ cywilną osoby ubezpieczonej od wszystkich konsekwencji szkód majątkowych i osobowych, które może spowodować osobom trzecim. 

Oznacza to, że  wszelkie szkody wyrządzone przez sprawcę wypadku powinny zostać pokryte z jego polisy, a wysokość odszkodowania powinna być adekwatna do poniesionych przez poszkodowanego strat (np. naprawa uszkodzonego auta).

Coraz częściej jednak obserwuje się nagminne praktyki ubezpieczycieli polegające na tym, iż w toku likwidacji szkody następuje pomniejszanie kwoty należnego odszkodowania poprzez stosowanie różnego rodzaju potrąceń. Prawda jest taka, że ubezpieczyciele rozliczając szkodę powinni sugerować się cenami nowych oryginalnych, serwisowanych części. Niestety tak się nie dzieje.

Jako warunek niezbędny do dokonania ewentualnej dopłaty Towarzystwa Ubezpieczeń wskazują potrzebę przedłożenia faktur stanowiących dowód dokonania naprawy uszkodzonego pojazdu. Takie procedury pozostają w sprzeczności z obowiązującymi regulacjami prawnymi, jednakże skuteczne dochodzenie roszczeń odszkodowawczych możliwe jest jedynie na etapie postępowania sądowego. Procesy sądowe są niezwykle długotrwałe i kosztowne, jednocześnie nie dają gwarancji wygrania sprawy.

Jesteśmy po to aby pomóc Ci w mozolnej i trudnej walce z ubezpieczycielem o Twoje pieniądze!

Odszkodowania są w 90% zaniżane. Sprawdź czy dostałeś pełne odszkodowanie, czy należy Ci się dopłata.

Warunkiem skorzystania z dopłaty do odszkodowania za szkodę majątkową jest:

- kolizja samochodowa wydarzyła się w ciągu 3 ostatnich lat na terytorium Polski,
- kwota otrzymanego odszkodowania od TU  na naprawę pojazdu wyniosła min. 2.500 złotych,
- rocznik Twojego pojazdu to min. 2000r.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki, zadzwoń, napisz, wyślij kosztorys do weryfikacji, dowiedz się więcej.

Nie ponosisz żadnych kosztów, weryfikujemy Twoją sprawę i od ręki otrzymujesz dodatkowe pieniądze.

NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ! NALEŻY CI SIĘ WIĘCEJ! 

Tel: 883-598-465
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.