PRACA

PRACA STAŁA LUB DODATKOWA

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem  firmy w Wielkopolsce oraz olbrzymim potencjałem branży odszkodowań poszukujemy do współpracy nowych osób, które zajmą się pomocą osobom poszkodowanym w swoim regionie.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW NA STANOWISKO:

Przedstawiciel/Menadżer

region: woj. Wielkopolskie

Zakres obowiązków:

- Pozyskiwanie partnerów biznesowych i klientów – osób poszkodowanych na wybranym przez siebie terenie
- Obsługa klientów wskazanych przez spółkę
- Dbanie o wizerunek firmy i profesjonalną obsługę klienta
- Po zdobyciu doświadczenia rekrutowanie współpracowników i budowanie  własnej struktury

Oferujemy:

- Pracę w stabilnej firmie
- Wysokie zaliczki płatne po podpisaniu umowy
- Wysokie wynagrodzenia prowizyjne – zależne od wyników pracy
- Atrakcyjny system motywacyjny
- Skuteczny system szkoleń
- Rozwój osobisty
- Pomoc managera na każdym etapie sprawy

Dlaczego branża odszkodowań?
Statystyka wypadków komunikacyjnych jest porażająca, a Polska jest krajem w czołówce pod względem ilości wypadków na drogach. Statystycznie rocznie dochodzi do ok 50 tyś. wypadków drogowych zgłaszanych na policję, gdzie poszkodowanych jest znacznie więcej. Zajmujemy się dodatkowo wypadkami w pracy, wypadkami w rolnictwie, błędami medycznymi, a także poślizgami na nawierzchni zaniedbanej przez właściciela. Statystyka zatem powiększa się kilkakrotnie.

Dlaczego warto współpracować z Naszym zespołem?

- Swoboda działania, sam ustalasz godziny pracy (atut dla pracujących etatowo, studentów),
- Umowę zlecenie lub agencyjną dla osób prowadzących działalność
- Bardzo wysokie prowizje od podpisanej umowy,
- Możliwość awansu dla zaangażowanych na poziom Managera firmy,
- Profesjonalny system szkoleń od podstaw, cykliczne warsztaty, spotkania
- Nieustanne wsparcie na każdym etapie współpracy
- Programy motywacyjne dla najlepszych m.in dofinansowanie do wymarzonego auta, nagrody specjalne, bonusy

Wymagamy na starcie:

- Wykształcenie min. średnie
- Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta, atutem będzie doświadczenie w branży finansowej, ubezpieczeń, odszkodowań, medycznej lub motoryzacyjnej
- Prawo jazdy kat. B
- Umiejętności własnej organizacji czasu pracy, zaangażowanie w podjęte działanie
- Wysokiej kultury osobistej oraz pozytywnego podejścia do klienta
- Niekaralności, dobrej opinii we własnym otoczeniu